потребители: 137 100

ЦСКА U19 отстъпи на Черно море
събота 19 юни, 2021

ЦСКА U19 отстъпи като гост на Черно море с 0:1 в мач от елитната юношеска група до 19 години, игран на стадион "Корабостроител" във Варна.

През първата част играта бе равностойна, но домакините се възползваха максимално добре от един пряк свободен удар и успяха да открият резултата в 18-ата минута. До края на полувремето нямаше повече попадения и двата отбора се оттеглиха на почивка с гол аванс за варненци.

През вторите 45 минути момчетата на старши треньора Добромир Митов бяха по-добрият отбор на терена, но липсата на късмет и някои твърде спорни съдийски отсъждания ги лишиха от победата. В 50-ата минута след излючително грубо влизане от футболист на Черно море кракът на Кристиян Петров бе счупен, а реферът дори не отсъди фаул. Десет минути по-късно показа много спорен червен картон на Любомир Цветанов и така червените останаха с човек по-малко на терена. Въпреки това младите армейци не се предадоха и продължиха да атакуват, но Марк-Емилио Папазов, Христо Арсов и Димитър Горанов нямаха шанс пред гола и домакините успяха да спечелят двубоя с минималното 1:0.

Следващият мач на юношите ни старша възраст до 19 години е на 26 юни (събота) от 18:00 часа, когато тимът ни посреща състава на Пирин (Благоевград) в последен за сезона мач от елитната юношеска група.