потребители: 136 890

Втора победа за ЦСКА U19 през тази седмица
събота 12 юни, 2021

Армейци,

Юношите ни старша възраст до 19 години записаха втора победа през настоящата седмица в елитната юношеска група.

В сряда момчетата на Добромир Митов спечелиха с 3:1 двубоя си срещу Септември, като показаха много добра игра и тотално доминираха на терена през всичките 90 минути. В герой на мача се превърна Марк-Емилио Папазов, който реализира хеттрик и затвърди страхотното си представяне през целия сезон.

Днес младите армейци победиха също с 3:1 връстниците си от Нефтохимик в поредна среща от елитната юношеска група, играна на стадион "Българска армия".

Резултатът бе открит от Мартин Аврамов в 20-ата минута, който се възползва от хубаво подаване на капитанът Кристиян Атанасов. Седем минути по-късно Димитър Горанов покачи на 2:0. Така червените се оттеглиха на почивка с два гола аванс.

През второто полувреме ЦСКА продължи да доминира и в 54-ата минута Кристиян Атанасов отбеляза хубав гол и направи резултата класически. В последната минута на срещата гостите от Бургас реализираха почетно попадение от дузпа.

По този начин момчетата на Добромир Митов записаха напълно заслужена победа с 3:1 над Нефтохимик (Бургас). В следващия кръг ЦСКА U19 гостува на Черно море във Варна. Двубоят е насрочен за 19 юни (събота) от 18:00 часа.