потребители: 136 890

Пета победа за ЦСКА
понеделник 05 март, 2018

Баскетболният отбор на ЦСКА постигна пета победа във втората шестица на мъжката "А" група. Тимът ни, воден от Йордан Колев, се наложи над Рилски спортист-2 с 93:85 точки. Двубоят се игра в зала "Румен Пейчев".

В пореден мач армейците бяха без основни играчи, които лекуват травми, а завърналият се в игра Анди Франсис напусна двубоя контузен.

Двата отбора предложиха на зрителите много оспорван мач. Червените изиграха силна първа част, но допуснаха отпускане и това доведе до равенство на почивката - 44:44 точки. ЦСКА започна отлично третата част, но не успяваше да се откъсне с голяма разлика и така се стигна до четвъртата част, в която нашите момчета показа добра игра и заслужено се пребориха за победата.

ЦСКА продължава да бъде лидер във втората шестица на "А" група с 11 точки след 5 победи и 1 загуба. На тима ни предстои гостуване в Бургас. Червените ще играят срещу Черноморец в зала "Бойчо Брънзов" на 11 март (неделя) от 17:30 часа.