потребители: 137 285

ЦСКА победи Монтана в контрола (РЕПОРТАЖ)
петък 06 октомври, 2017

ЦСКА победи Монтана с 3:1 в контрола, играна на базата в Панчарево. Двубоят беше излъчен на живо по ЦСКА ТВ.

ВЗЕМИ СВОЯТА ЧЛЕНСКА КАРТА НА ЦСКА ТУК.

Гостите откриха резултата в 26-та минута, когато армейците временно бяха с 10 души на терена, тъй като Александър Барт беше ударен в главата от играч на Монтанa и получаваше медицинска помощ. На негово място в игра се появи 16-годишният централен защитник Валентин Антов. ЦСКА изравни в 39-та минута, когато Фернандо Каранга се разписа, след като Рубен Пинто го намери в наказателното поле.

На почивката Барт се завърна на терена, а Антов заигра като халф. В 60-та минута след центриране на Стойчо Атанасов играч на Монтана си вкара автогол и ЦСКА поведе с 2:1. 5 по-късно Валентин Антов отбеляза третото попадение за червените в мача. В контролата старши треньорът Стамен Белчев даде шанс за изява и на още шестима юноши. В игра се появиха централният бранител Никола Борисов, левият защитник Адриан Гиргинов, халфът Даниел Йорданов и офанзивните играчи Иван Митрев, Асен Дончев и Огнян Николов.

ЦСКА - Монтана 3:1
Голмайстори: Фернандо Каранга, Валентин Антов, автогол

Стартов състав: 12. Георги Китанов (в), 2. Стойчо Атанасов, 23. Александър Дюлгеров (к), 25. Александър Барт, 7. Кевин Меркадо, 16. Раул Лое, 6. Рубен Пинто, 10. Густаво Кулма, 17. Енрике Рафаел, 21. Кевин Кубемба, 9. Фернандо Каранга

Резерви: 1. Борис Груев (в), 29. Милчо Ангелов, 14. Валентин Антов, 5. Иван Митрев, 13. Никола Борисов, 27. Адриан Гиргинов, 24. Даниел Йорданов, 20. Огнян Николов, 11. Асен Дончев

Старши треньор: Стамен Белчев