потребители: 137 295

Победа за ЦСКА в последния мач за сезона (ВИДЕО)
петък 02 юни, 2017

Юношите младша възраст на ЦСКА постигнаха успех в последния си мач за сезона. Армейците, водени от Антон Димитров, победиха Спартак-С 94 (Пловдив) с 4:0. Двубоят се игра на базата на ЦСКА в Панчарево. Червените поведоха с гол на Борислав Будинов в 27-ата минута, а в 60-ата той отбеляза за второто си попадение в двубоя за 2:0. Жулиан Манолов направи резултата класически 5 минути преди края на мача, а в 78-ата минута вратарят ни Драгомир Захаринов реализира дузпа, отсъдена за игра с ръка в наказателното поле на футболист на пловдивчани. Така ЦСКА U17 продължи победната серия на отборите ни от ДЮШ на Панчарево, след като постигна успех №4 в мач №4 на реновираната ни база там.

ЦСКА U17 - Спартак-С 94 (Пловдив) 4:0
Голмайстори: Борислав Будинов (2), Жулиан Манолов, Драгомр Захаринов

Състав на ЦСКА: Драгомир Захаринов (в), Йоан Станкев, Йоан Бауренски, Николай Нинов, Адриан Гиргинов, Томи Дамянов, Александър Иванов (к), Жулиан Манолв, Джулио Чарлов, Любослав Златков, Борислав Будинов
Резерви: Емануил Личев, Михаел Георгиев, Георги Георгиев, Ертан Тахиров, Огнян Николов, Асен Дончев
Старши треньор: Антон Димитров