потребители: 137 455

Медали за всички боксьорки на ЦСКА
вторник 04 април, 2017

Всички състезателки на Боксов клуб ЦСКА си осигуриха медали от Държавния личен шампионат за жени и девойки, който се провежда в Разград. Две наши представителки се класираха за финалите в своите категории, а останалите две боксьорки на ЦСКА достигнаха до полуфиналите.
В турнира при жените Златислава Чуканова (кат. до 51 кг) и Дафина Маринова (кат. до 57 кг) ще се борят за златните медали утре (5 април). Чуканова отказа противничката си Марина Ангелова в първия рунд, а Маринова победи Велинимет Мехмедова с 3:0 съдийски гласа на полуфинала.
При девойките Ева Порумова (кат. до 54 кг) се справи с Антония Маринова с 3:0 гласа, а Андрея Михайлова отказа съперничката си Ивелина Георгиева в първия рунд. Утре нашите момичета ще се борят за достигане до финалите в своите категории.
Държавният личен шампионат за жени и девойки в Разград ще приключи в петък (7 април). Армейките са водени от треньора на момичетата, девойките и жените в ЦСКА Ангел Тодоров.