потребители: 137 935

ЦСКА U19 едноличен лидер след късен обрат
събота 04 март, 2017

Юношите старша възраст на ЦСКА победиха Славия с 2:1. Така армейците вече са едноличен лидер в класирането на Елитната юношеска група до 19 години. Възпитаниците на Ивайло Станев постигнаха обрат в мача, след като Славия поведе от дузпа. След почивката резултатът беше изравнен от Георги Търтов, а Радослав Живков отбеляза за 2:1  в третата минута на добавеното време и осигури победата на ЦСКА на стадион "Славия". В следващия кръг е вечното дерби при юношите до 19 години. ЦСКА приема Левски в неделя (12 март) от 14:30 часа.

Славия - ЦСКА 1:2