потребители: 137 225

Прекадетките на ЦСКА завършиха турнир с победа
неделя 12 февруари, 2017

Волейболистките на ЦСКА до 15 години завършиха турнира, който замени срещите на разменено гостуване през втория полусезон с победа. Момичетата на треньора Мила Кьосева се наложиха над ЦПВК с 3:0 гейма. Първата част армейките взеха с 25:17, вторият гейм беше спечелен с 25:19, а третият червените затвориха на 21 точки, с което си осигуриха успеха.
ЦСКА изигра общо три мача за три дни в турнира, като постигнаха 2 победи и допуснаха едно поражение. Двубоите се проведоха в зала "Христо Ботев" от петък (10 февруари) до днес (12 февруари). Вторите срещи от група "А" на надпреварата, в която са армейките, Левски, Звезди 94 и ЦПВК, ще се играят от 24 до 26 февруари. В група "Б" са отборите на Локомотив 1929, ВА "Стойчев-Казийски", Славия и Академик. И двата потока вече изиграха по един турнир, предстои второто завъртане, а след него ще се състави отделно класиране. Топ 3 на група А се класира за зоните, даващи право на участие в държавните финали. Заелият четвъртото място в тази група и първенецът от група Б ще играят квалификации за зони.