потребители: 137 215

ЦСКА U16 разгроми Пирин в контрола (ВИДЕО)
петък 03 февруари, 2017

Юношите на ЦСКА до 16 години победиха връстниците си от Пирин с 5:0 в контрола, играна в комплекс "Царско село". Момчетата на Сашо Борисов не оставиха никакви шансове на противника. Треньорът даде възможност за изява на всички играчи. В първите 30 минути на мача армейците пропуснаха няколко отлични положения. Резултатът беше открит в края на първото полувреме, когато точен за ЦСКА се оказа Асен Дончев. В началото на втората част новото попълнение в отбора Христо Панчев отбеляза първия си гол с червения екип. Нашите момчета продължиха да доминират над противника си и стигнаха и до трето попадение- разписа се нападателят Росен Петров. Четвъртият гол в двубоя беше впечатляващ- с изстрел от далечна дистанция Асен Дончев успя да прехвърли вратаря на Пирин. Разгромното 5:0 оформи Росен Петров в края на срещата.
Това беше втора контрола за ЦСКА U16 по време на зимната подготовка. Преди седмица тимът завърши 0:0 с Царско село. На 11 февруари армейците ще играят приятелски мач с Монтана като гост.
ЦСКА U16 се готви за двубоите с Левски от полуфиналите за Купата на БФС. Армейците са домакини в първото Вечно дерби на 8 март от 14:00 часа, реваншът е на 14 март.

Старши треньорът на ЦСКА U16 сподели за CSKA.BG очакванията си за предстоящите сблъсъци с Левски.

Вижте репортаж от победата на ЦСКА над Пирин с 5:0 и мнението на Сашо Борисов за ЦСКА ТВ.