потребители: 138 610

Поредно отлично представяне на спортен клуб кикбокс и муай тай ЦСКА (СНИМКИ)
понеделник 13 юни, 2022

Армейци,

От 10-ти  до 12-ти юни 2022 година в град Козлодуй се проведе поредният традиционен 5-ти Международен турнир по кикбокс стил лоу-кик. Домакините от фамилия Вачеви се бяха погрижили за перфектната организация и брилянтното домакинство за всички участници.

В състезанието участваха общо 5 държави (Израел, Сърбия, Гърция, Молдова и България), 36 спортни клуба с 237 състезатели. Нашия отбор взе участие с 11 бойци, които завоюваха общо: 3 златни, 3 сребърни и 3 бронзови медала.

"Доволен съм от всички наши бойци. За пореден път оставиха сърце и душа на ринга и се представиха достойно. Рутинираните ни бойци с перфектна игра и безапелационни победи спечелиха титли в категорията си:

Виктор Ганчев - мъже в категория до 63,5 кг - злато.

Сашо Асенов - мъже до 91 кг - злато.

Алекс Димитров -  юн. ст.   до 75 кг - злато.

Малко не достигна на Еми Данова и  Найм Салим, които останаха със сребро.

Виктор Крашевски при юношите младша възраст до 71 кг остана с  бронзов медал.

От четиримата ни дебютанти Златомир Славчев спечели сребро, а Добромир Петришки, Константин Анастасов и Михаил Генов гранаха бронзови медал. Те напълно оправдаха доверието, гласувано им със сърцата си игра, раздаване и желание за победи.

Продължаваме да надграждаме и повишаваме нивото и целите, за които тренираме.

Огромни благодарности към нашите спонсори: Sity Lines и Аптека E-MED, както и Богдан Чапкънов. Също така и на нашите приятели от местния фен клуб "Червена Чета Радецки",за топлото посрещане и страхотна подкрепа!