Кикбокс и муай тай

Потребителски аватар
rora
Легенда
Легенда
Регистриран: пет фев 24, 2017 3:10 pm

Кикбокс и муай тай

Мнение от rora »

Изображение
http://cska.bg написа: Бойците на ЦСКА от клуба по кикбокс и муай тай се представиха повече от добре на Държавното първенство в стиловете К-1 и Фул контакт, което се проведе този уикенд в град Пазарджик. Това бе дебютно състезание за най-новия спортен клуб от семейството на ОСК ЦСКА.

При конкуренция на 229 кикбоксьори от 39 клуба в страната, отборът на ЦСКА беше представен от 7 бойци и се представи, както следва: 1 златен, 1 сребърен и 4 бронзови медала.

Златен медал - Пламен Павлов (кат. 51кг.) - юн.младша възраст, стил К-1
Сребърен медал - Ясен Петков (кат.71кг.) - мъже, стил К-1
Бронзов медал - Валери Рангелов (кат.71кг.) - юн.старша, възраст стил К-1
Бронзов медал - Андрей Димитров (кат.54кг.) - юн.младша възраст, стил К-1
Бронзов медал - Борис Трифонов (кат.81кг.) - мъже, стил К-1
Бронзов медал - Виктор Ганчев (кат.67кг.) - мъже, фул контакт.

„Горд съм от страхотното представяне при дебюта на всички мои бойци от СК ЦСКА. Момчетата тренират едва от 1 месец и мисля, че представянето им е повече от достойно за този кратък период от време. Вярвам, че най- доброто тепърва предстои. Гордея се с вас момчета!“, заяви треньорът Станислав Бахчеванов.
Само ЦСКА!®

Потребителски аватар
Zerobyte
Модератор
Модератор
Регистриран: пет фев 24, 2017 3:17 pm

Re: Кикбокс и муай тай

Мнение от Zerobyte »

http://cska.bg/ написа:Изображение

Армейци,

клубът по кикбокс и муай тай ЦСКА извоюва пет медала от шестима участници на държавното първенство по кикбокс.

Клубът по кикбокс и муай тай взе участие с шестима свои представители, от които четирима бяха абсолютни дебютанти на ринга.

Възпитаниците на старши треньора Станислав Бахчеванов се представиха на познатото високо ниво, показвайки характер, себераздаване, добри технически умения и воля за победа, като завоюваха: 1 златен, 2 сребърни и 2 бронзови медала в отделните категории.

Ето и имената на всички наши медалисти:

- Пламен Павлов - златен медал, 54кг.юн.мл.

- Виктор Ганчев - сребърен медал, 63кг.мъже

- Бойко Калинов - сребърен медал, юн.старша

- Найм Селим - бронзов медал, 54кг.13-14г.

- Росен Лалев - бронзов медал, 45кг.13-14г.

След края на първенството старши треньорът на боен клуб ЦСКА Станислав Бахчеванов заяви:

"Гордея се с вас момчета. За краткия период от едва 4 месеца, в който започнахме да тренираме, показахте че сте достойни да защитавате святото име на ЦСКА и с достойното си представяне и воля за победи да надграждаме и постигаме бъдещи победи.

Особено съм доволен от втората шампионска титла от два турнира К1 и фулконтакт на Пламен Павлов, с които той даде сериозна заявка за титулярно място в националния отбор в своята категория и възрастова група.

Благодаря на мойте колеги треньори Венцислав Иванов и Деян Топалски за отличната треньорска работа, на ръководството на клуба за спортната база, финансовата и логистична подкрепа в лицето на г-н Гриша Ганчев, Иван Велчев, Соня Фантуси, всички наши фенове, приятели и спонсори: Фен магазин ЦСКА, Росен Петров, Oktagon fight gear", завърши Бахчеванов.

Следващото предизвикателство пред бойците на СК ЦСКА е на 19-ти септември в международния турнир Козлодуй в стил лоукик и държавното първенство по кикбокс в Бургас, което е през октомври.

Поздравления за младите шампиони и техния треньор!

Желаем Ви още повече успехи занапред!

САМО ЦСКА!
ABSOLUTUM DOMINUM 1948

Потребителски аватар
Zerobyte
Модератор
Модератор

Мнение от Zerobyte »

Армейци,

информираме Ви за новия график на тренировките по кикбокс и муай тай в спортен клуб ЦСКА от 08.09.2020 г:

- сутрешни - от понеделник до петък - от 10:00 часа.

- вечерни - понеделник, сряда и петък - от 18:00 до 19:00 часа

- вечерни - вторник и четвъртък - от 19:00 до 20:00 часа.

Тренировките се провеждат в залата на ЦСКА в Борисовата градина на стадион "Българска Армия" (до музея на спортната слава).

Започваме от днес и Ви очакваме!
ABSOLUTUM DOMINUM 1948

Потребителски аватар
Zerobyte
Модератор
Модератор

Мнение от Zerobyte »

Изображение

СК ЦСКА по кикбокс и муай тай с треньор големия Станислав Бахчеванов отчетоха една изключително успешна и градивна 2022 година. Последното предизвикателство за Моника Генова, Виктор Ганчев и Алекс Димитров бе 52-рото издание на най-престижната бойна верига у нас MAX FIGHT, което се състоя на 16 декември в столичната зала “Христо Ботев”. Тримата излязоха напълно подготвени и мотивирани за победа и показаха, че през 2023 съперниците им също ще трябва да се страхуват от тях.

Резултатът: 3 от 3! Резултат, който идва след стабилни и правилни тренировки, постоянство и дисциплина. Тези деца са пример за всички бойци!

В навечерието на Нова година те заявиха следното:

Моника Генова: "В тренировките сме максималисти"

За Моника Генова Max Fight 52 беше дебют на професионалния ринг. И то какъв.. Тя излезе срещу Стефани Пешева от Боен Клуб България и спечели категорично.

Моника Генова тренира кикбокс от 2020 година в спортен клуб ЦСКА при топ-специалиста Станислав Бахчеванов. Успехите в кикбокса, които е постигнала до момента са три поредни пъти републикански шампион за 2021 и 2022 във всички стилове фулконтакт, лоукик, и К1.

"ПРЕКРАСНО Е ДА ТРЕНИРАШ С ПРОФЕСИОНАЛИСТ КАТО СТАНИСЛАВ БАХЧЕВАНОВ. С НЕГО НЕ САМО НАУЧАВАМЕ НЕЩАТА СВЪРЗАНИ С КИКБОКСА, НО И ЗА ЖИВОТА ИЗВЪН РИНГА, ЗА КОЕТО СЪМ МУ МНОГО БЛАГОДАРНА. В ТРЕНИРОВКИТЕ НИЕ СМЕ МАКСИМАЛИСТИ И НАБЛЯГАМЕ НА ВСИЧКО. ВСЕКИ КОМПОНЕНТ Е ВАЖЕН, ЗА ДА ПОСТИГНЕШ УСПЕХ!"

“Бях много притеснена преди да се кача на ринга,защото това беше нещо ново за мен. Имах голямо желание за победа исках да докажа на себе си и на треньора ми, който ми гласува доверие че не е сгрешил в избора си. Преди всеки мач тренера ни казва да вярваме в себе си и, че можем. И както казва тренера “ По-добре достойна загуба, отколкото смешна победа.”

“Стремя се да се храня подходящо, но не винаги ми се получава. Бих казала, че онзи, който го иска достатъчно, може да го постигне с лишения и постоянство.”

Виктор Ганчев: "Готови сме да покоряваме нови върхове"

Виктор Ганчев е на 21 г., шампион на България в стил „Фулконтакт“ за 2021 и 2022 г. През 2021 г. състезателят на СК ЦСКА спечели Международния турнир в Козлодуй и е шампион в Профи турнира за млади таланти в стил „Лоукик“ в Пазарджик. Същата година става вицеевропейски шампион WAKO Serbia Open Cup K1 в Белград. Той е и вицешампион на България в стил К1 и „Лоукик“ през 2021 и 2022 г.

На MAX FIGHT 52 Виктор Ганчев надделя над Петър Ангелов (Sensei Fight Club) в двубой по правилата на К1 в категория до 63,5 кг. Ето какви бяха неговите думи:

“През 2022 с треньора работихме наистина здраво и успехите са налице, както за мен, така и за целия ни клуб. Отдадени към спорта. Докато другите спят, ние сме от 6 часа в залата и натискаме да покоряваме нови върхове”.

Алекс Димитров: "Беше страхотен дебют, най-доброто предстои"

Алекс Димитров е третата млада надежда на СК ЦСКА и Bahchevanov Fight Academy. Завършва на второ място на републиканско първенство в град Пазарджик в стил К-1, което се проведе през май. След това става шампион на Международната купа в Козлодуй. Става шампион в стил К-1 в град Пловдив. За победата на MAX FIGHT Алекс сподели:

НЕ ВСИЧКО МИНА ПО ПЛАН, НО ВАЖНОТО Е, ЧЕ УСПЯХМЕ ДА СЕ ПРЕБОРИМ ЗА ПОБЕДАТА. БЕШЕ МИ ДЕБЮТ НА ПРОФИ РИНГА ЕДНО НОВО НАЧАЛО ЗА МЕН, В КОЕТО ИСКАМ ДА СЕ РАЗВИЯ.

2022-ра година беше изключително динамична и натоварена за СК ЦСКА и Станислав Бахчеванов. Топ-треньорът стоически поемаше многократни целенасочени удари от страна на президента на Българската конфедерация по кикбокс и муай тай (БККМТ) Галин Димов, но воден от духа и силата, които бойните спортове предават, се справяше с всеки един от тях. 2022-ра отвори и нови врати за големия треньор, който вече води своите тренировки по муай тай, кикбокс, бокс и ММА и в един от най-култовите комплекси за бойни спортове в София, а именно Fast Fighting Academy Sofia Teams. Равносметката:

“ДОВОЛЕН СЪМ ОТ ПЕРФЕКТНОТО ПРЕДСТАВЯНЕ НА МОИТЕ БОЙЦИ. ПОДГОТОВКАТА МИНА НАПЪЛНО ПО ПЛАН. РЕЗУЛТАТИТЕ СА НАЛИЦЕ И СА ПОВЕЧЕ ОТ СТРАХОТНИ. ТАКА ЗАТВАРЯМЕ ТАЗИ ПРЕДИЗВИКАТЕЛНА ЗА НАС ГОДИНА С АМБИЦИИТЕ ЗА НОВИ ПОБЕДИ!”, заяви Бахчеванов.

САМО ЦСКА!
ABSOLUTUM DOMINUM 1948

Отговори