потребители: 22762

Класика срещу Витоша на “Армията” (РЕПОРТАЖ)
петък 09 ноември, 2018  |   1285

ЦСКА победи Витоша с 3:0 в мач от XV кръг на Първа лига, който се игра на стадион "Българска армия".

ПОСЛЕДВАЙТЕ ЦСКА В ИНСТАГРАМ.

Армейците пропуснаха много отлични възможности за гол преди да открият резултата в 79-та минута, когато Мауридес беше точен с глава. Кирил Десподов удвои преднината ни в 90-та минута, след като преодоля трима противникови футболисти, остана сам срещу вратаря и вкара за 2:0. В третата минута на добавеното време Мауридес оформи класическия резултат.

В Първа лига предстои пауза за националните отбори, а след нея гостуваме на Дунав в Русе. Двубоят ще се играе на 24 ноември от 15:00 часа.

Стартов състав: 30. Витаутас Черниаускас (в), 3. Жеферсон Телес, 5. Николай Бодуров (к), 4. Божидар Чорбаджийски, 11. Станислав Манолев, 6. Рубен Пинто, 15. Кристиян Малинов, 20. Тиаго Родригес (87' Бикел), 19. Кирил Десподов, 7. Жоржиньо (46' Джеси), 22. Али Соу (66' Мауридес)

ХАРЕСАЙТЕ ОФИЦИАЛНАТА СТРАНИЦА НА ЦСКА ВЪВ ФЕЙСБУК.

Резерви: 1. Данте Стипица (в), 14. Ангел Лясков, 25. Стивън Перейра, 27. Борис Секулич, 16. Жанио Бикел, 8. Едвин Джеси, 9. Мауридес