потребители: 22751

Класическа победа над Етър (РЕПОРТАЖ)
неделя 21 октомври, 2018  |   1261

ЦСКА победи Етър с 3:0 в мач от XII кръг на Първа лига, който се игра на "Армията".

ХАРЕСАЙТЕ ОФИЦИАЛНАТА СТРАНИЦА НА ЦСКА ВЪВ ФЕЙСБУК.

Тимът ни откри резултата в 28-та минута, когато Тиаго центрира от корнер, а Божидар Чорбаджийски засече с глава и порази вратата на Етър. В 50-та Жоржиньо отбеляза красив гол с шут извън наказателното поле, а в 84-та минута Кирил Десподов направи преднината ни класическа, след като получи подаване от Евандро.

В следващия кръг гостуваме на Берое. Двубоят ще се играе на 27 октомври (събота) от 15:00 часа на стадион "Берое".

Стартов състав: 30. Витаутас Черниаускас (в), 27. Борис Секулич, 5. Николай Бодуров (к), 4. Божидар Чорбаджийски, 25. Стивън Перейра, 6. Рубен Пинто (82' Малинов), 16. Жанио Бикел, 8. Едвин Джеси (76' Евандро), 20. Тиаго Родригес, 7. Жоржиньо, 9. Мауридес (65' Десподов)

Резерви: 1. Данте Стипица (в), 14. Ангел Лясков, 23. Александър Дюлгеров, 15. Кристиян Малинов, 11. Станислав Манолев, 19. Кирил Десподов, 10. Евандро