потребители: 22958

ЦСКА вкара 8 гола на тима на Фабио Капело (РЕПОРТАЖ+СНИМКИ)
сряда 24 януари, 2018  |   4660

ЦСКА победи водения от Фабио Капело китайски отбор Дзянсу Сунин с 8:0 в първата си контрола в Испания.

Резултата откри Кирил Десподов след страхотно изпълнение на пряк свободен удар в 17-та минута. В 36-та Фернандо Каранга удвои преднината на тима ни, а в 42-та Роланд Алберг направи резултата 3:0 след втория си гол във втория си мач за ЦСКА.

ХАРЕСАЙТЕ ОФИЦИАЛНАТА СТРАНИЦА НА ЦСКА ВЪВ ФЕЙСБУК.

През второто полувреме ЦСКА продължи да владее инициативата на терена и вкара още 5 гола на китайския отбор, в който личаха имената на бившия играч на Челси Рамирес и Алекс Тейшейра.

ПОСЛЕДВАЙТЕ ПУБЛИЧНИЯ АКАУНТ НА ЦСКА ВЪВ VIBER.

Десподов беше точен от дузпа за 4:0 в 65-та минута, а три по-късно оформи хеттрика си в мача. 18-годишният нападател Радослав Живков отбеляза дебютното си попадение за мъжкия отбор за 6:0, Стойчо Атанасов вкара седмия гол, а Станислав Манолев се разписа от дузпа и оформи крайния резултат 8:0.

Стамен Белчев пусна в игра всички 23-ма футболисти, а дебют направи защитникът Джеферсон Телес.

ПОСЛЕДВАЙТЕ ЦСКА В ИНСТАГРАМ.

Следващата контрола на ЦСКА е в събота (27 януари) от 13:00 часа българско време, когато тимът ни ще се изправи срещу украинския гранд Динамо Киев.

ЦСКА - Дзянсу Сунин 8:0
Голмайстори: Кирил Десподов (3), Фернандо Каранга, Роланд Алберг, Радослав Живков, Стойчо Атанасов, Станислав Манолев

Стартов състав: 12. Георги Китанов (в) , 2. Стойчо Атанасов, 5. Николай Бодуров, 4. Божидар Чорбаджийски, 18. Александър Георгиев, 15. Кристиян Малинов, 20. Тиаго Родригес, 10. Роланд Алберг, 17. Енрике Рафаел, 19. Кирил Десподов, 9. Фернандо Каранга

Резерви: 1. Слави Петров (в), 30. Витаутас Черниаускас (в), 3. Жеферсон Телес, 25. Александър Барт, 11. Станислав Манолев, 23. Александър Дюлгеров, 26. Валентин Антов, 29 Никола Борисов, 16. Раул Лое, 7. Жан Бланко, 24. Божидар Чуканов, 27. Радослав Живков