ЦСКА - Вакер 3:1
неделя 18 юни, 2017  |   4035

ЦСКА и Вакер играят лятна контрола във Фулпмес.

- Начало на мача.

- 2 минута. Дебют за новото попълнение Енрике.

- 7 минута. Равностойно начало на мача. Все още няма чисти положения.

- 11 минута. Две последователни центрирания в наказателното поле на Вакер, но защитата на австрийците се справя.

- 12 минута. Далечен удар на Патрик Келер. Без проблеми Китанов лови.

- 15 минута. Прекрасно центриране на Стойчо Атанасов, но бранител докосна топката преди Каранга да я насочи в мрежата.

- 21 минута. Играта е изпъстрена с единоборства и голови положения в последните минути няма.

- 23 минута. Отново добър пробив на Атанасов, но Каранга не успя да пробие сгъстената защита на Вакер.

- 25 минута. Удар на Малинов високо над вратата.

- 32 минута. Хубав пробив на Меркадо, който намери Енрике. Неговото центриране обаче бе уловено от вратаря на Вакер.

- 35 минута. Страхотен шанс за ЦСКА. Енрике с остро центриране към Каранга, но неговият удар мина на сантиметри от гредата.

- 36 минута. ГОООООЛЛЛЛЛ! Каранга намери Кубемба на чиста позиция и конгоанецът с техничен удар откри резултата!

- 39 минута. Патрик Елер изравнява с глава след пряк свободен удар.

- 42 минута. ГООООЛЛЛ! Незарбирателство в защитата на Вакер. Каранга благодари за жеста и вкара на празна врата.

- 45 минута. ГООООЛЛЛ!! Кристиян Малинов се разписа с фамозен удар в горния десен ъгъл на вратата на Вакер.

Край на мача. Очаквайте около 20:00 и срещата ЦСКА - Габала.

Стартов състав на ЦСКА: Георги Китанов, Николай Бодуров, Стойчо Атанасов, Александър Дюлгеров, Александър Георгиев, Кристиян Малинов, Никола Колев, Кевин Меркадо, Енрике, Кевин Кубемба, Фернандо Каранга

Резерви: Борис Груев, Слави Петров, Валентин Антов, Божидар Чорбаджийски, Антон Недялков, Давид Симао, Кирил Десподов, Милчо Ангелов