потребители: 129 140

ЦСКА U19 с убедителна победа срещу Царско село
сряда 16 септември, 2020  |   817

ЦСКА U19 победи Царско село с убедителното с 4:1 в мач от елитната юношеска група, игран на клубната база в "Панчарево".

През първата част младите армейци показаха доста по-добра игра от своя съперник и само малшансът им попречи да решат всичко още преди почивката. Все пак отборът ни се оттегли към съблекалните с  два гола аванс, дело на Димитър Михайлов и Цветомир Цанев.

Второто полувреме започна отлично за нашите, които още в 49-ата минута направиха резултата класически с второ попадение за двубоя на Цанев. Гостите намалиха в 56-ата минута на срещата на 3:1, а десети минути по-късно Мартин Сотиров сложи точка на спора в красив гол и така оформи крайния резултат 4:1.

В следващия кръг отборът ни ще изиграе отложената среща с Локомотив (Пловдив), но точна дата за нея все още не е уточнена.

Стартов състав: Борислав Иванов (в), Цветомир Йорданов, Калоян Пехливанов, Мартин Аврамов, Мартин Сотиров, Димитър Михайлов, Кристиян Атанасов, Калоян Стоилов, Емил Ценов (к), Цветомир Цанев, Максим Киров.

Резерви: Константин Касабоков (в), Иван Донец, Веселин Борисов, Данаил Стойчев, Христо Арсов, Георги Манев, Стоян Гюров.

Старши треньор: Добромир Митов

Пом. треньор: Атанас Стоилов

Треньор на вратарите: Илия Иванов

Кондиционен треньор: Костадин Джоргов

Физиотерапевт: Димко Пантев

Администратор: Калоян Дюлгеров