потребители: 25286

Победихме Берое на “Армията” (РЕПОРТАЖ)
събота 07 март, 2020  |   1795

ЦСКА победи Берое с 2:0 в мач от XXIV кръг на Първа лига, който се игра на стадион "Българска армия".

През първото полувреме възможности за гол имаха Греъм Кери, Кристиян Малинов и Ахмед Ахмедов, но не успяха да се разпишат и двата отбора се оттеглиха на почивка при нулево равенство.

През втората част ЦСКА вдигна оборотите и успя да наложи волята си. В 59-ата минута Греъм Кери изпълни великолепно пряк свободен удар и откри резултата. В 72-ата минута отново той покачи на 2:0 след красив гол от воле и така напълно заслужи приза за играч на мача, оформяйки крайния резултат.

В следващия кръг ЦСКА гостува на Витоша. Мачът е насрочен за 15 март (неделя) от 17:45 часа и ще се играе на стадиона в Бистрица.

Състав на ЦСКА: 13. Густаво Бусато (в), 18. Брадли Мазику, 28. Пламен Гълъбов, 26. Валентин Антов, 19. Иван Турицов, 5. Върнон Анита, 15. Кристиян Малинов (к), 8. Греъм Кери, 24. Стефано Белтраме, 10. Евандро, 23. Ахмед Ахмедов

Резерви: 30. Витаутас Черниаускас, 3. Жеферсон Телес, 4. Божидар Чорбаджийски, 9. Томи Юрич, 14. Вив Соломон-Отабор, 17. Енрике Рафаел, 22. Али Соу