потребители: 25069

Продължаваме напред за Купата (РЕПОРТАЖ)
четвъртък 05 декември, 2019  |   1309

ЦСКА победи Арда с 1:0 в мач от осминафиналите за Купата на България, който се игра на стадион "Арена Арда" в Кърджали.

Мачът започна отлично за армейците, с гол още във 2-та минута на Али Соу, който се възползва от колективна грешка в защитата на домакините и отбеляза останал сам срещу вратаря.

Двата отбора завършиха двубоя в намалени състави, след като в 68-та минута от игра бяха изгонени Илиас Хасани и Али Соу.

В следващия кръг от Първа лига гостуваме отново  на Арда, но на стадион "Локомотив" в Пловдив. Срещата е в неделя (8 декември) от 14:15 часа.

АБОНИРАЙТЕ СЕ ЗА ОФИЦИАЛНИЯ НИ КАНАЛ В YOUTUBE.

Състав на ЦСКА: 13. Густаво Бусато (в), 28. Пламен Гълъбов, 25. Раул Албентоса, 11. Петър Занев (к), 18. Брадли Мазику, 15. Кристиян Малинов, 26. Валентин Антов, 20. Тиаго Родригес, 3. Жеферсон, 10. Евандро, 22. Али Соу

Резерви: 30. Витаутас Черниаускас (в), 19. Иван Турицов, 14. Вив Соломон-Отабор, 24. Нуно Томаш, 6. Рубен Пинто, 9. Тони Уот, 8. Греъм Кери