потребители: 24775

ЦСКА U14 с класика срещу Национал
неделя 01 декември, 2019  |   502

ЦСКА U14 победи Национал с 3:0 в отложен мач от XI кръг на Oбластната група. Срещата се игра на изкуствен терен в Национална спортна академия.

Армейците поведоха в 15-та минута, когато Александър Кожухаров изведе Георги Христанов сам срещу вратаря и той се разписа за 1:0. Седем минути по-късно Кожухаров реализира второто попадение след асистенция на Лоренцо Борисов. В 29-та Борисов оформи класическия резултат.

На почивката в тима ни беше извършена принудителна смяна на вратаря Никола Златинов и през второто полувреме защитникът Александър Благовестов пазеше вратата ни.

Това беше последният мач на нашите момчета за годината.

Стартов състав: Никола Златинов (в), Мануел Михайлов (к), Алексей Раданов, Светозар Евтов, Александър Благовестов, Антон Илиев, Кирил Георгиев, Милен Георгиев, Георги Христанов, Лоренцо Борисов, Александър Кожухаров

Резерви: Мартин Цветков, Кристиан Василев, Димитър Христов, Алексей Симов, Дилян Стойчев

Треньор: Калоян Генов