потребители: 24753

Малшанс за ЦСКА U14
сряда 27 ноември, 2019  |   560

ЦСКА U14 победи Национал с 3:2 във втория мач от 1/4-финалите за Купата на БФС, но с общ резултат 3:4 отпадна от надпреварата. Срещата се игра на терена в НСА.

Армейците заличиха аванса на Национал от два гола в първия мач през първото полувреме. Точни бяха Кирил Георгиев и Георги Христанов, като и двете асистенции направи Александър Кожухаров. През втората част Лоренцо Борисов се разписа за 3:0. Домакините върнаха един гол, след което получиха дузпа. Вратарят ни Никола Златинов обаче я спаси. Осем минути преди края Национал отново получи право да изпълни 11-метров наказателен удар, който този път се превърна в гол и въпреки че ЦСКА победи с 3:2, не успя да се класира за полуфиналите в турнира.

Стартов състав: Никола Златинов (в), Мануел Михайлов (к), Ангел Тодоров, Светозар Евтов, Александър Благовестов, Алексей Раданов, Антон Илиев, Кирил Георгиев, Георги Христанов, Лоренцо Борисов, Александър Кожухаров

Резерви: Александър Спасов (в), Мартин Цветков, Алексей Симов, Милен Георгиев, Кристиан Василев, Димитър Христов, Васил Кайманаков

Треньори: Калоян Генов, Асен Яначков, Калоян Георгиев