потребители: 24753

ЦСКА U18 на полуфинал за Купата на БФС
сряда 27 ноември, 2019  |   832

ЦСКА U18 победи Дунав (Русе) с 5:3 като гост в реванша от четвъртфиналите за Купата на БФС и с общ резултат 13:3 се класира за полуфиналите на надпреварата.

Домакините поведоха, а армейците обърнаха резултата след голове на Даниел Иванов и Марк-Емилио Папазов. Русенци обаче стигнаха до още две попадения за 3:2 в тяхна полза. Червените не се отказаха и изравниха от дузпа, точно изпълнена от Емил Ценов. В последните минути Даниел Иванов и Марк-Емилио Папазов оформиха крайното 5:3 в наша полза.

Полуфиналите ще се играят през пролетта, когато ще се тегли и жребият.

Стартов състав: Илия Шаламанов, (в), Кристиян Атанасов, Мартин Аврамов, Християн Петров, Георги Иванов, Емил Ценов (к), Калоян Стоилов, Даниел Иванов, Марк-Емилио Папазов, Христо Арсов, Калоян Симеонов

Резерви: Александър Марковски (в), Цветомир Йорданов, Цветелин Стоичков, Стоян Гюров, Веселиин Борисов

Треньори: Даниел Моралес и Ивайло Иванов