потребители: 24815

ЦСКА U17 сломи Дунав с гол в края
неделя 17 ноември, 2019  |   738

Юношите ни до 17 години победиха Дунав (Русе) с 2:1 в среща от XIII кръг на Елитната група. Мачът се игра на стадион "Дунав".

Домакините поведоха във втората минута. ЦСКА получи дузпа, но Марк-Емилио Папазов не успя да я превърне в гол. В 33-та Цветомир Цанев изравни резултата. Отново Цанев се разписа за 2:1 в 90-та минута с феноменално попадение и подпечата успеха на армейците.

На тима ни предстои домакинство на Черно море. Двубоят е насрочен за 13:00 часа на 23 ноември (събота) на базата в Панчарево.

Стартов състав: Александър Марковски (в),Виктор Атанасов, Димо Славов, Стоян Гюров, Георги Иванов, Мартин Сотиров (к), Алпай Рамадан, Марк-Емилио Папазов, Христо Арсов, Георги Манев, Цветомир Цанев

Резерви: Мартин Христов (в), Цветомир Йорданов, Мартин Аврамов, Цветелин Стоичков, Веселин Борисов, Калоян Стоилов, Данаил Стойчев

Треньори: Владимир Манчев, Ивайло Иванов