потребители: 24818

ЦСКА U15 с победа като след обрат
неделя 17 ноември, 2019  |   835

ЦСКА U15 победи Черноморец (Бургас) с 3:1 като гост в среща от XIII кръг на Елитната група.

Домакините водеха с 1:0 на почивката, а през втората част армейците доказаха, че са по-добрият отбор и постигнаха обрат. Лъчезар Иванов изравни резултата, Кристиан Грозданов изведе тима ни напред, а Георги Димитров се разписа за крайното 3:1.

На червените предстои домакинство на Черно море на 23 ноември (събота) от 11:00 часа на базата в Панчарево.

Стартов състав: Кристиян Димитров (в), Браян Стефков, Росен Маринов (к), Кристиан Петров, Лъчезар Иванов, Иван Нешков, Кристиан Грозданов, Кристиан Георгиев, Константин Йорданов, Наско Цеков, Георги Димитров

Резерви: Кристиян Славов (в), Мартин Стоянов, Никола Чукаров, Майкъл Рангелов, Васил Маринов, Велин Василев, Тодор Петков

Треньор: Атанас Борносузов