потребители: 24786

ЦСКА U16 с минимална победа
четвъртък 14 ноември, 2019  |   909

Юношите ни до 16 години победиха Ботев-57 с 1:0 в мач от XI кръг на Зоналната група за набор 2003/04. Срещата се игра на терена в 57 СУ "Св. Наум Охридски".

Победното попадение отбеляза Йоан Борносузов в края на първото полувреме, след като получи извеждащ пас от Йоан Лозанов. През втората част Борносузов, Павел Жабов и Александър Георгиев пропуснаха добри върможности пред вратата на противника, а Лозанов удари греда от пряк свободен удар.

В неделя (17 ноември) тимът ни гостува на Барокко. Двубоят ще започне в 09:30 часа на стадион "Бонсист".

Стартов състав: Александър Марковски (в), Ясен Спиров, Теодор Иванов, Валентин Ситнилски, Калоян Стоилов, Йоан Лозанов (к), Кирил Великов, Виктор Атанасов, Александър Георгиев, Павел Жабов, Йоан Борносузов

Резерви: Константин Касабоков (в), Цветомир Йорданов, Георги Шаламанов, Никола Чукаров

Треньори: Сашо Борисов, Владимир Манчев, Ивайло Иванов