потребители: 24741

ЦСКА U17 победи Левски с гол в добавеното време
неделя 10 ноември, 2019  |   1842

Юношите ни до 17 години победиха Левски с 2:1 в среща от XII кръг на Елитната група. Вечното дерби се игра на базата в Панчарево.

В 4-та минута топката се отби в гредата след удар на Цветомир Цанев. Той, Марк-Емилио Папазов и Мартин Сотиров пропуснаха добри възможности за гол през първата част. На старта на второто полувреме в игра се появи Мартин Смоленски и след само две минути изведе червените напред в резултата. Гостите изравниха в 81-та. Александър Бучков имаше шанс да се разпише, но топката премина на сантиметри от гредата. В добавеното време Данаил Стойчев вкара победното попадение за ЦСКА.

В следващия кръг ЦСКА гостува на Дунав.

Стартов състав: Ивайло Илиев (в), Александър Бучков (к), Димо Славов, Стоян Гюров, Георги Иванов, Мартин Сотиров, Алпай Рамадан, Марк-Емилио Папазов, Христо Арсов, Георги Манев, Цветомир Цанев

Резерви: Александър Марковски (в), Цветомир Йорданов, Цветелин Стоичков, Веселин Борисов, Калоян Стоилов, Данаил Стойчев, Мартин Смоленски

Треньори: Владимир Манчев, Ивайло Иванов, Костадин Джоргов