потребители: 24821

ЦСКА U14 победи Локомотив (София)
събота 09 ноември, 2019  |   681

ЦСКА U14 победи Локомотив (София) с 4:0 в мач от XII кръг на Областната група, който се игра на терена във ВТУ "Тодор Каблешков".

Александър Кожухаров изведе армейците напред в резултата в 12-та минута и на почивката тимът ни имаше минимален аванс. През втората част Кирил Георгиев беше точен за 2:0 с прехвърлящ удар от дистанция. Георгиев асистира на Кожухаров за третия гол, а последното попадение реализира Кристиан Василев след подаване на Лоренцо Борисов.

В следващия кръг ЦСКА е домакин на Развитие на млади футболисти.

Стартов състав: Станислав Танев (в), Мартин Цветков, Мануел Михайлов (к), Ангел Тодоров, Светозар Евтов, Алексей Раданов, Кирил Георгиев, Алексей Симов, Георги Христанов, Антон Илиев, Александър Кожухаров

Резерви: Никола Златинов (в), Димитър Христов, Дилян Стойчев, Илия Димитров, Лоренцо Борисов, Кристиан Василев

Треньор: Калоян Генов