потребители: 24797

ЦСКА U14 с разгромна победа
сряда 23 октомври, 2019  |   741

ЦСКА U14 победи Ботев 57 с 5:0 в мач от десетия кръг на Областната група. Срещата се игра на терена във ВТУ "Тодор Каблешков".

Антон Илиев изведе армейците напред в резултата в 13-та минута, а в 24-та с прехвърлящ удар Лоренцо Борисов удвои аванса ни. През втората част Александър Кожухаров се разписа за 3:0 с глава, Алексей Раданов вкара за 4:0, а Кожухаров оформи крайното 5:0 с удар от границата на наказателното поле.

На тима ни предстои гостуване на Лудогорец в първи мач от 1/8-финалите за Купата на БФС. Срещата ще се играе на 29 октомври от 10:00 часа в база "Гнездо на орли".

Стартов състав: Станислав Танев (в), Мануел Михайлов (к), Ангел Тодоров, Светозар Евтов, Александър Благовестов, Алексей Раданов, Кирил Георгиев, Алексей Симов, Георги Христанов, Антон Илиев, Лоренцо Борисов

Резерви: Никола Златинов (в), Божидар Петров, Милен Георгиев, Мартин Цветков, Димитър Христов, Илия Димитров, Александър Кожухаров

Треньори: Калоян Генов и Александър Стоянов