потребители: 24609

ЦСКА U17 допусна поражение в Пловдив
сряда 09 октомври, 2019  |   332

Юношите ни до 17 години отстъпиха на Ботев (Пловдив) с 2:4 в мач от деветия кръг на Елитната група, който се игра във Футболен комплекс "Ботев 1912".

На почивката домакините водеха с 2:0. През втората част резултатът стана 3:0 след точно изпълнена дузпа. Мартин Смоленски и Цветомир Цанев отбелязаха две попадения и върнаха интригата в двубоя. В последните минути ЦСКА остана с 10 души, след като Стоян Гюров получи втори жълт и респективно червен картон. В края Ботев реализира четвъртия си гол.

Утре двама наши юноши от набор 2003 отиват на лагер с националния отбор на България  до 17 години. Това са Александър Бучков и Мартин Смоленски, които ще са част от състава на България за предстоящия квалификационен кръг за Европейското първенство в Норвегия от 17 до 23 октомври.

След паузата армейците ще приемат Локомотив (Пловдив).

Стартов състав: Ивайло Илиев (в), Мартин Сотиров, Стоян Гюров, Мартин Аврамов, Георги Иванов, Алпай Рамадан, Калоян Стоилов, Марк-Емилио Папазов, Мартин Смоленски (к), Георги Манев, Цветомир Цанев

Резерви: Александър Марковски (в), Цветомир Йорданов, Димо Славов, Цветелин Стоичков, Веселин Борисов, Христо Арсов, Данаил Стойчев

Треньори: Владимир Манчев и Ивайло Иванов