потребители: 24613

ЦСКА U19 с драматична победа над Берое
събота 28 септември, 2019  |   871

ЦСКА U19 победи Берое с 3:2 в осмия си мач от сезона в Елитната група, който се игра на стадион "Локомотив" в Стара Загора.

Домакините излязоха напред в резултата от дузпа в 21-та минута, а четири по-късно отново от наказателен удар Мартин Смоленски изравни.

В средата на второто полувреме Берое поведе за втори път. Армейците обаче показаха характер и стигнаха до пълен обрат. В последните 10 минути Йоан Бауренски беше точен за 2:2, а Смоленски се разписа за 3:2 и осигури победата на ЦСКА.

Червените посрещат Септември в следващия кръг.

Стартов състав: Илия Шаламанов (в), Крум Николов, Християн Петров, Йоан Бауренски (к), Симеон Чатов, Емил Ценов, Христо Панчев, Даниел Иванов, Мартин Смоленски, Росен Петров, Андрей Йорданов

Резерви: Александър Марковски (в), Александър Александров, Калоян Симеонов, Кристиян Атанасов, Мартин Влаевски, Йоан Лозанов, Йоан Борносузов

Треньори: Даниел Моралес, Атанас Стоилов, Ивайло Иванов, Костадин Джоргов