потребители: 24613

ЦСКА U17 с успех като гост
събота 28 септември, 2019  |   616

Юношите ни до 17 години победиха Сокол (Марково) с 2:1 като гост в среща от седмия кръг на Елитната група.

И трите попадения бяха отбелязани през второто полувреме. Цветомир Цанев изведе армейците напред в резултата, а домакините успяха да изравнят. Победния гол реализира Калоян Стоилов. Тимът ни игра с 10 души в последните 5 минути на двубоя, защото Мартин Сотиров беше изгонен, след като получи втори жълт и респективно червен картон.

На червените предстои домакинство срещу Левски-Раковски.

Стартов състав: Александър Марковски (в), Александър Бучков (к), Стоян Гюров, Мартин Аврамов, Мартин Сотиров, Георги Иванов, Марк-Емилио Папазов, Калоян Стоилов, Христо Арсов, Георги Манев, Цветомир Цанев

Резерви: Мартин Христов (в), Цветомир Йорданов, Цветелин Стоичков, Веселин Борисов, Алпай Рамадан, Данаил Стойчев

Треньори: Владимир Манчев, Сашо Борисов