потребители: 24613

Пета поредна победа за ЦСКА U15
събота 28 септември, 2019  |   859

ЦСКА U15 победи Витоша 13 с 3:1 като гост в двубой от седмия кръг на Елитната група, който се игра на терена във ВТУ "Тодор Каблешков".

Нападателят Георги Димитров беше точен в 30-та минута за 1:0. В средата на втората част Константин Йорданов се разписа за 2:0, а отново той оформи класическата победа след попадение от дузпа, отсъдена за нарушение срещу Димитров. В края на мача Витоша върна един гол. Армейците удариха две греди и изпуснаха още много положения пред противниковата врата.

В следващия кръг ЦСКА ще приеме Спартак (Плевен).

Стартов състав: Кристиян Димитров (в), Браян Стефков, Росен Маринов (к), Никола Чукаров, Лъчезар Иванов, Иван Нешков, Майкъл Рангелов, Кристиан Грозданов, Кристиан Георгиев, Наско Цеков, Георги Димитров

Резерви: Кристиян Славов (в), Мартин Стоянов, Кристиан Петров, Калоян Гергинов, Васил Маринов, Константин Йорданов, Тодор Петков, Велин Василев

Треньор: Атанас Борносузов