потребители: 24613

ЦСКА U18 продължава борбата за Купата
сряда 25 септември, 2019  |   695

ЦСКА U18 победи Царско село с 8:0 като гост и продължава напред за Купата на БФС.

На почивката армейците водеха с 2:0. Данаил Стойчев откри резултата в 15-та минута, а четири по-късно Цветомир Цанев удвои аванса ни.

През втората част Марк-Емилио Папазов се разписа два пъти, а по един гол вкараха Емил Ценов, Цветомир Цанев, Даниел Иванов и Йоан Борносузов от дузпа.

В събота ЦСКА гостува на Берое от 17:00 часа.

Стартов състав: Илия Шаламанов (в), Мартин Сотиров, Мартин Аврамов, Стоян Гюров, Кристиян Атанасов, Алпай Рамадан, Цветелин Стоичков, Марк-Емилио Папазов, Данаил Стойчев, Цветомир Цанев, Калоян Симеонов

Резерви: Александър Марковски (в), Георги Иванов, Християн Петров, Даниел Иванов, Веселин Борисов, Емил Ценов, Йоан Борносузов

Треньори: Даниел Моралес, Владимир Манчев, Атанас Стоилов, Ивайло Иванов, Костадин Джоргов