потребители: 24610

ЦСКА U15 с класически успех
неделя 22 септември, 2019  |   754

ЦСКА U15 победи Национал с 3:0 в среща от шестия кръг на Елитната група, която се игра на терена във ВТУ "Тодор Каблешков".

Наско Цеков изведе армейците напред в резултата след красив гол от пряк свободен удар е 18-та минута. На старта на второто полувреме Георги Димитров беше точен за 2:0, а в 47-та отново той оформи класическата победа.

Добри възможности пред вратата на противника пропуснаха Димитров, Кристиан Грозданов и Иван Нешков, а Кристиан Георгиев удари греда в последната минута. С чудесни спасявания се отличи вратарят ни Кристиян Димитров.

В предстоящия кръг ЦСКА гостува на Витоша 13 (София).

Стартов състав: Кристиян Димитров (в), Браян Стефков, Росен Маринов (к), Кристиан Петров, Лъчезар Иванов, Иван Нешков, Кристиан Грозданов, Кристиан Георгиев, Константин Йорданов, Наско Цеков, Георги Димитров

Резерви: Кристиян Славов (в), Мартин Стоянов, Майкъл Рангелов, Калоян Гергинов, Васил Маринов, Тодор Петков, Никола Чукаров, Велин Василев

Треньор: Атанас Борносузов, Ивайло Иванов, Костадин Джоргов