потребители: 24613

ЦСКА U14 с първо равенство през сезона
четвъртък 19 септември, 2019  |   682

Юношите ни до 14 години завършиха наравно 2:2 срещу връстниците си от "Развитие на млади футболисти" в мач от четвъртия кръг на Областната група, който се игра на Национална футболна база "Бояна". До момента армейците имаха три победи в шампионата.

Домакините поведоха в 18-та минута след гол от пряк свободен удар. В средата на втората част Кирил Георгиев изравни. Вратарят на противника ни спаси удара му от бялата точка, но Георгиев беше точен при добавката след дузпата. Няколко минути по-късно съперникът ни отново излезе напред в резултата след попадение от засада. В 65-та минута Александър Кожухаров се разписа за 2:2, а асистенцията направи Павел Монев.

В неделя (22 септември) възпитаниците на Калоян Генов приемат Царско село на терена във ВТУ "Тодор Каблешков" от 09:00 часа.

Стартов състав: Никола Златинов (в), Мартин Цветков, Ангел Тодоров, Светозар Евтов, Мануел Михайлов (к), Алексей Раданов, Алексей Симов, Милен Георгиев, Георги Христанов, Кирил Георгиев, Александър Кожухаров

Резерви: Станислав Танев (в), Павел Монев, Лоренцо Борисов, Кристиан Василев, Антон Илиев, Александър Благовестов

Треньори: Калоян Генов и Асен Яначков