потребители: 24615

ЦСКА U19 лидер след класическа победа
неделя 15 септември, 2019  |   1033

ЦСКА U19 победи Царско село с 3:0 като гост в шестия си мач от сезона и вече е лидер в Елитната група.

Във втората минута Кристиян Атанасов удари греда, а гол на Калоян Симеонов беше отменен заради засада в средата на първото полувреме. Атанасов и Росен Петров пропуснаха добри възможности за гол, а резултатът беше открит в 60-та минута от Даниел Иванов. Емил Ценов, Христо Панчев и Мартин Смоленски имаха шансове да удвоят преднината ни, но не успяха. Това стори Росен Петров в 78-та минута. Класическия резултат оформи Христо Панчев от дузпа две минути преди края.

В следващия кръг тимът ни посреща Локомотив (Пловдив).

Стартов състав: Илия Шаламанов (в), Александър Александров, Крум Николов, Християн Петров, Йоан Бауренски (к), Симеон Чатов, Христо Панчев, Даниел Иванов, Кристиян Атанасов, Росен Петров, Калоян Симеонов

Резерви: Мартин Христов (в), Цветомир Йорданов, Димитър Жабов, Веселин Борисов, Мартин Смоленски, Емил Ценов

Треньори: Даниел Моралес, Атанас Стоилов, Ивайло Иванов, Костадин Джоргов