потребители: 24613

ЦСКА U16 се справи с Витоша (Бистрица)
неделя 15 септември, 2019  |   695

ЦСКА U16 победи Витоша (Бистрица) с 6:1 като гост в среща от четвъртия кръг на Зоналното първенство за набор 2003/04.

Червените поведоха във втората минута след гол на Ясен Спиров. Павел Жабов и Кирил Великов се разписаха в края на първата част и на почивката ЦСКА водеше с 3:0. Великов беше точен за 4:0 в 55-та минута, а в 60-та Йоан Лозанов изпусна от дузпа. Витоша върна един гол две минути по-късно. Великов оформи хеттрика си пет преди края, а Георги Чорбаджийски оформи успеха с 6:1.

На армейците предстои домакинство на Национал.

Стартов състав: Константин Касабоков (в), Виктор Атанасов, Мартин Влаевски, Теодор Иванов, Даниел Янакиев, Кирил Великов, Йоан Лозанов (к), Юлиан Илиев, Георги Чорбаджийски Ясен Спиров, Павел Жабов

Резерви: Иван Маринов (в), Георги Шаламанов, Васил Найденов, Александър Георгиев

Треньори: Сашо Борисов, Владимир Манчев, Ивайло Иванов