потребители: 24604

ЦСКА U14 разгроми Локомотив (София)
неделя 15 септември, 2019  |   754

Юношите ни до 14 години победиха Локомотив (София) със 7:0 като гост в двубой от третия кръг на Областната група.

Алексей Симов отбеляза два гола за армейците, след което вратарят ни Никола Златинов спаси дузпа. Ангел Тодоров беше точен за 3:0 и на почивката тимът ни имаше комфортна преднина. През втората част по веднъж се разписаха Георги Христанов, Лоренцо Борисов и Кирил Георгиев, а Алексей Симов оформи хеттрика си и крайния резултат 7:0.

В следващия кръг нашите момчета гостуват на отбора на "Развитие на млади футболисти".

Стартов състав: Никола Златинов (в), Мартин Цветков, Ангел Тодоров, Светозар Евтов, Мануел Михайлов (к), Алексей Раданов, Алексей Симов, Милен Георгиев, Георги Христанов, Кирил Георгиев, Александър Кожухаров

Резерви: Станислав Танев (в), Божидар Петров, Александър Благовестов, Антон Илиев, Лоренцо Борисов, Кристиан Василев

Треньори: Калоян Генов и Асен Яначков