потребители: 24564

ЦСКА U17 се справи с Витоша
сряда 11 септември, 2019  |   748

ЦСКА U17 победи Витоша (Бистрица) със 7:1 в мач от третия кръг на Елитната група, който се игра на терена във ВТУ "Тодор Каблешков".

Мартин Аврамов изведе армейците напред в 18-та минута. Между 32-та и 43-та точни бяха Данаил Стойчев, Александър Бучков и Цветомир Цанев и на почивката ЦСКА водеше с 4:0.

Йоан Борносузов се появи в игра на старта на втората част и вкара за 5:0 в 63-та минута. Витоша намали на 5:1 от дузпа в 71-та, а в 80-та Марк-Емилио Папазов реализира за 6:1. Борносузов оформи крайното 7:1 две минути преди последния съдийски сигнал.

В следващия кръг ЦСКА приема Септември на базата в Панчарево в събота (14 септември) от 12:00 часа.

Стартов състав: Александър Марковски (в), Александър Бучков (к), Стоян Гюров, Мартин Сотиров, Димо Славов, Мартин Аврамов, Веселин Борисов, Георги Манев, Данаил Стойчев, Марк-Емилио Папазов, Цветомир Цанев

Резерви: Иван Маринов (в), Цветомир Йорданов, Калоян Стоилов, Виктор Атанасов, Павел Жабов, Йоан Борносузов

Треньори: Владимир Манчев, Сашо Борисов, Ивайло Иванов, Костадин Джоргов