потребители: 24564

ЦСКА U14 започна сезона с класика
сряда 04 септември, 2019  |   867

Юношите ни до 14 години (родени 2006 г.) победиха Ботев 57 с 3:0 като гост в първия си мач от сезона.

Армейците, с треньор Калоян Генов, поведоха в края на първата част след гол на Александър Кожухаров, който беше изведен на чиста позиция от Кирил Георгиев. Георгиев удвои аванса ни в 60-та минута след асистенция на Мануел Михайлов, а Георги Христанов оформи класическия резултат.

В неделя (8 септември) тимът ни приема Национал. Двубоят ще се играе на терана във ВТУ "Тодор Каблешков" от 15:00 часа.

Стартов състав: Никола Златинов (в), Мартин Цветков, Ангел Тодоров, Светозар Евтов, Мануел Михайлов (к), Алексей Раданов, Алексей Симов, Милен Георгиев, Кирил Георгиев, Лоренцо Борисов, Александър Кожухаров

Резерви: Станислав Танев (в), Божидар Петров, Валентин Иванов, Илия Димитров, Павел Монев, Антон Илиев, Георги Христанов

Треньори: Калоян Генов и Асен Яначков