потребители: 129 705

ЦСКА U16 на полуфинал след победа над Динамо (Загреб)
четвъртък 29 август, 2019  |   1354

Юношите ни, родени през 2004 година, победиха Динамо (Загреб) с 2:1 и спечелиха своята група в турнира "Купите на община Благоевград".

Динамо поведе в първите минути на второто полувреме, а армейците постигнаха обрат след голове на Павел Жабов и Йоан Борнносузов.

ЦСКА финишира първи в групата след победа над Левски с 1:0 и загуба от Септември с 0:1 след автогол. На полуфиналите утре тимът ни ще се изправи срещу заелия второто място в другия поток отбор, който ще стане ясен след изиграването на двубоите довечера.

Групата на ЦСКА за турнира: Иван Маринов (в), Константин Касабоков (в), Даниел Янакиев, Виктор Атанасов, Мартин Влаевски, Теодор Иванов, Кирил Великов, Йоан Лозанов, Юлиан Илиев, Ясен Спиров, Георги Шаламанов, Васил Найденов, Георги Чорбаджийски, Александър Георгиев, Ясен Цеков, Иван Аврамов, Павел Жабов, Йоан Борносузов

Треньори: Сашо Борисов, Атанас Борносузов, Владимир Манчев и Александър Стоянов