потребители: 24561

ЦСКА U19 с победа в Габрово
петък 30 август, 2019  |   978

Юношите ни старша възраст победиха Янтра в Габрово с 4:0 в двубой от четвъртия кръг на Елитната група.

Христо Панчев изведе армейците напред в резултата след точно изпълнена дузпа в 23-та минута. През втората част Калоян Симеонов удвои преднината ни, Емил Ценов вкара за 3:0, а с втория си гол в мача Панчев оформи крайното 4:0. Червените пропуснаха още много положения пред противниковата врата.

Двама наши юноши - Християн Петров и Асен Дончев, ще бъдат част от състава на България U19 за лагер в Национална футболна база "Бояна" от 1 до 5 септември, по време на който лъвчетата ще изиграят две контроли срещу Северна Македония.

След паузата за националните отбори на тима ни предстои домакинство на Марек (Дупница) на 8 септември (неделя) от 17:00 часа.

Стартов състав: Илия Шаламанов (в), Александър Александров, Християн Петров, Йоан Бауренски (к), Симеон Чатов, Крум Николов, Христо Панчев, Даниел Иванов, Асен Дончев, Росен Петров, Калоян Симеонов

Резерви: Александър Марковски (в), Мартин Аврамов, Емил Ценов, Цветелин Стоивков, Марк-Емилио Папазов, Данаил Стойчев, Кристиян Атанасов

Треньори: Даниел Моралес, Атанас Стоилов, Ивайло Иванов, Костадин Джоргов