потребители: 24562

Победихме Арда на “Армията”
неделя 18 август, 2019  |   1642

ЦСКА победи Арда (Кърджали) с 3:2 в мач от шестия кръг на Първа лига, който се игра на стадион "Българска армия".

Поведохме в 15-та минута след пас на Тиаго към Тони Уот, който с удар от воле откри резултата. Три минути по-късно гостите възстановиха равенството. В 63-та минута Тони Уот подаде с глава към Евандро, който се измъкна от защитата на гостите и отбеляза за 2:1. В 89-та минута Али Соу бе точен с глава след центриране на Турицов в наказателното поле. Две минути по-късно Арда върна един гол и оформи крайното 3:2.

В следващия кръг от Първа лига гостуваме на Дунав в Русе. Срещата е в неделя (25 август) от 18:00 часа.

АБОНИРАЙТЕ СЕ ЗА ОФИЦИАЛНИЯ НИ КАНАЛ В YOUTUBE.

Състав на ЦСКА: 30. Витаутас Черниаускас, 19. Иван Турицов, 11. Петър Занев (К), 25. Раул Албентоса, 3. Жеферсон Телес, 15. Кристиян Малинов, 20. Тиаго Родригес, 16. Жанио Бикел, 10. Евандро, 14. Вив Соломон-Отабор, 9. Тони Уот

Резерви: 13. Густаво Бусато, 24. Нуно Томаш, 26. Валентин Антов, 28. Пламен Гълъбов, 8. Греъм Кери, 21. Диего Фабрини, 22. Али Соу