потребители: 24463

Допуснахме поражение във втория кръг на Първа лига (РЕПОРТАЖ)
събота 20 юли, 2019  |   832

ЦСКА отстъпи на Черно море с 1:3 в мач от втория кръг на Първа лига, който се игра на "Армията".

Черно море поведе с 3:0 след голове в 23-та, 37-та и 61-та минута. Армейците върнаха едно попадение в 74-та, когато влезлият като резерва Тони Уот реализира дебютното си попадение.

АБОНИРАЙТЕ СЕ ЗА ОФИЦИАЛНИЯ НИ КАНАЛ В YOUTUBE.

В следващия кръг от Първа лига гостуваме на Славия на 28 юли (неделя) от 21:00 часа.

Преди това - в четвъртък, ЦСКА излиза срещу Осиек на "Армията" в първия мач от втория квалификационен кръг на Лига Европа.

ВЗЕМИ СВОЯ БИЛЕТ ЗА ЦСКА - ОСИЕК ОТТУК.

Състав на ЦСКА: 30. Витаутас Черниаускас, 2. Стойчо Атанасов, 4. Божидар Чорбаджийски, 24. Нуно Томаш, 3. Жеферсон Телес, 6. Рубен Пинто (к), 15. Кристиян Малинов, 20. Тиаго Родригес, 8. Греъм Кери, 10. Евандро, 22. Али Соу

Резерви: 13. Густаво Бусато, 11. Петър Занев, 28. Пламен Гълъбов, 16. Жанио Бикел, 21. Диего Фабрини, 14. Вив Соломон-Отабор, 9. Тони Уот