потребители: 24827

Започнахме сезона с равенство (РЕПОРТАЖ)
петък 12 юли, 2019  |   1216

ЦСКА завърши наравно 2:2 с Етър в първия си мач за сезона в Първа лига.

Армейците излязоха напред в резултата в 4-та минута, когато Али Соу реализира дузпа, отсъдена за нарушение срещу Петър Занев. Гостите изравниха в 57-та. Влезлият като резерва младок Митко Митков отбеляза феноменално попадение от дистанция за 2:1 в 73-та минута, а пет по-късно Етър отново възстанови паритета. До края не се стигна до нови голове и така ЦСКА започна сезона с равенство.

В следващия кръг в Първа лига на"Армията" гостува Черно море. Двубоят е в събота (20 юли) от 18:45 часа.

Преди това - във вторник, ЦСКА излиза срещу Титоград в Подгорица в реванша от първия квалификационен кръг на Лига Европа. Първия мач червените спечелиха с 4:0.

АБОНИРАЙТЕ СЕ ЗА ОФИЦИАЛНИЯ НИ КАНАЛ В YOUTUBE.

Състав на ЦСКА: 30. Витаутас Черниаускас, 2. Стойчо Атанасов, 4. Божидар Чорбаджийски, 5. Николай Бодуров (к), 11. Петър Занев, 6. Рубен Пинто, 21. Диего Фабрини (60' Давидов), 20. Тиаго Родригес, 8. Греъм Кери (69' Митков), 10. Евандро (77' Бикел), 22. Али Соу

Резерви: 13. Густаво Бусато, 24. Нуно Томаш, 28. Пламен Гълъбов, 16. Жанио Бикел (77' Евандро), 23. Митко Митков (69' Кери), 9. Тони Уот, 7. Денис Давидов (60' Фабрини)