потребители: 24355

Започнахме с убедителна победа в Европа (РЕПОРТАЖ)
вторник 09 юли, 2019  |   2056

ЦСКА постигна убедителна победа с 4:0 срещу черногорския Титоград в първия мач от първия квалификационен кръг на Лига Европа, който се игра на "Армията".

Резултатът бе открит в 40-та минута. След изпълнение на пряк свободен удар от Тиаго вратарят на Титоград изби топката, а Евандро успя да отбележи при добавката. В 53-та отново стражът на гостите успя да отрази удар на Греъм Кери, но Тиаго бе правилно пласиран и удвои преднината ни с глава. Две минути по-късно Жеферсон реализира за 3:0, а в 72-та минута Кристиян Малинов оформи крайното 4:0 след феноменален гол от голяма дистанция.

Реваншът в Подгорица е на 16 юли (вторник) от 20:30 часа местно време (21:30 българско).

АБОНИРАЙТЕ СЕ ЗА ОФИЦИАЛНИЯ НИ КАНАЛ В YOUTUBE.

Състав на ЦСКА: 30. Витаутас Черниаускас, 2. Стойчо Атанасов, 24. Нуно Томаш, 28. Пламен Гълъбов, 3. Жеферсон Телес (80' Занев), 6. Рубен Пинто (к), 21. Диего Фабрини, 20. Тиаго Родригес, 8. Греъм Кери (60' Малинов), 10. Евандро (73' Бикел), 22. Али Соу

Резерви: 12. Густаво Бусато, 11. Петър Занев (80' Жеферсон), 26. Валентин Антов, 15. Кристиян Малинов (60' Кери), 16. Жанио Бикел (73' Евандро), 9. Тони Уот, 7. Денис Давидов