потребители: 24212

ЦСКА U14 с драматична победа в последния мач за сезона
неделя 02 юни, 2019  |   1348

ЦСКА U14 победи Витоша 13 (София) с 5:3 като гост в мач от последния кръг на Столичното първенство за набор 2004/05. Двубоят се игра на изкуствения терен на ВТУ “Тодор Каблешков”.

Армейците поведоха в 14-та минута, когато Росен Маринов засече с глава центриране отляво на Кристиан Грозданов. Домакините обърнаха резултата след голове в 24-та и 31-та минута. На старта на второто полувреме Георги Димитров възстанови равенството. В 43-та минута Константин Йорданов удари греда, а секунди по-късно Витоша отново поведе. Иван Нешков отбеляза третия гол за червените за 3:3 в 57-та минута. В 60-та Браян Стефков изпълни пряк свободен удар, а играч на домакините си вкара автогол с глава. Васил Маринов се разписа в 64-та минута за 5:3 и така ЦСКА постигна драматична победа в последния си мач от сезона.

Стартов състав: Кристиян Димитров (в), Мартин Стоянов, Росен Маринов, Наско Цеков, Браян Стефков, Майкъл Рангелов (к), Иван Нешков, Кристиан Грозданов, Кристиан Георгиев, Константин Йорданов, Георги Димитров

Резерви: Броуди Смит (в), Кристиан Петров, Калоян Гергинов, Георги Стоименов, Васил Маринов, Илиан Димитров, Стоян Гозе

Треньор: Антон Димитров