потребители: 24332

ЦСКА U16 победи Национал
понеделник 27 май, 2019  |   674

Юношите ни, родени през 2003 година, победиха Национал с 1:0 в първия мач от баража за определяне на 3-4 място в Зоналното първенство. Двубоят се игра на изкуствен терен в Национална спортна академия.

Единственото попадение отбеляза Алпай Рамадан от дузпа в 48-та минута. Тя беше отсъдена за нарушение срещу Александър Бучков. Два гола бяха отменени заради засади - на Рамадан в 9-та и на Марк-Емилио Папазов в 56-та минута. Армейците удариха и три греди.

Реваншът е на 30 май (четвъртък) от 17:00 часа на базата в Панчарево.

Стартов състав: Ивайло Илиев (в) (к), Александър Бучков, Мартин Сотиров, Мартин Аврамов, Георги Иванов, Алпай Рамадан, Цветелин Стоичков, Христо Арсов, Данаил Стойчев, Марк-Емилио Папазов, Цветимир Цанев

Резерви: Александър Марковски (в), Димо Славов, Цветомир Йорданов, Иван Болен, Кристиян Георгиев, Александър Христов, Георги Манев

Треньори: Христо Марашлиев и Ивайло Иванов