потребители: 24215

ЦСКА U14 победи Чавдар (Етрополе)
петък 24 май, 2019  |   608

ЦСКА U14 победи Чавдар (Етрополе) с 5:1 в мач от XXV кръг на Столичното първенство за набор 2004/05. Двубоят се игра на стадион “Бонсист”.

Във втората минута Кристиан Грозданов изведе армейците напред в резултата след шут от дистанция. В 28-та Кристиан Георгиев центрира отдясно и Георги Димитров беше точен за 2:0. Четири по-късно Димитров се разписа за 3:0, а на старта на второто полувреме нападателят ни, който е рожденик днес, оформи хеттрика си. Константин Йорданов вкара петия гол в 44-та минута, а в 63-та гостите върнаха едно попадение.

В следващия кръг тимът ни ще изиграе последния си мач за сезона. Червените гостуват на Витоша 13 на терена във ВТУ "Тодор Каблешков" на 2 юни от 9:30 часа.

Трима наши състезатели са повикани в проектонационалния отбор на България. Росен Маринов, Кристиан Петров и Георги Димитров ще бъдат на лагер с тима в Национална футболна база "Бояна" от 27 до 29 май.

Стартов състав: Кристиян Димитров (в), Мартин Стоянов, Кристиан Петров, Наско Цеков, Браян Стефков, Васил Маринов, Майкъл Рангелов (к), Кристиан Грозданов, Кристиан Георгиев, Константин Йорданов, Георги Димитров

Резерви: Броуди Смит (в), Калоян Гергинов, Даниел Димитров, Георги Стоименов, Иван Нешков, Илиан Димитров, Цанко Адов

Треньор: Антон Димитров