потребители: 24214

ЦСКА U17 отстъпи на Локомотив Пд
петък 24 май, 2019  |   496

Юношите ни до 17 години отстъпиха на Локомотив (Пловдив) с 1:2 в среща от XXIX кръг на Елитната група. Двубоят се игра на базата в Панчарево.

Армейците поведоха в 28-та минута, когато Данаил Стойчев центрира остро отдясно, а Цветомир Цанев с глава прониза вратата на Локо. Гостите изравниха в 63-та минута, а в 82-та стигнаха до обрат. Христо Арсов, Данаил Стойчев, Атанас Няголов и Цветелин Стоичков пропуснаха отлични възможности и в крайна сметка тимът ни, който беше съставен от 8 с година по-малки титуляри, допусна загуба.

На ЦСКА предстои последен мач от Елитната група след седмица. На 1 септември (събота) тимът ни гостува на Септември от 15:00 часа на базата в Герман.

Стартов състав: Илия Шаламанов, Марио Николов, Мартин Сотиров, Кристиян Георгиев, Георги Иванов, Алпай Рамадан, Данаил Стойчев, Атанас Няголов, Цветелин Стоичков, Христо Арсов, Цветомир Цанев

Резерви: Цветелин Стоичков, Мартин Влаевски, Николай Митов, Александър Цонев

Треньори: Сашо Борисов и Христо Марашлиев