потребители: 24215

Поредна победа за ЦСКА U14
неделя 19 май, 2019  |   818

ЦСКА U14 победи Елит с 4:0 в мач от XXIV кръг на Столичното първенство за набор 2004/05. Срещата се игра на стадион “Бонсист”.

Армейците поведоха във втората минута. Константин Йорданов изведе Кристиан Грозданов, който беше точен за 1:0. В 16-та Йорданов удвои преднината на тима ни. Десет минути преди края Васил Маринов вкара гол след шут от 30 метра за 3:0. Грозданов реализира четвъртото попадение и оформи крайния резултат.

В следващия кръг тимът ни посреща Чавдар (Етрополе). Двубоят е в петък (24 май) от 9:30 часа на “Бонсист”.

Стартов състав: Кристиян Димитров (в), Мартин Стоянов, Кристиан Петров, Наско Цеков, Браян Стефков, Васил Маринов, Майкъл Рангелов (к), Кристиан Грозданов, Кристиан Георгиев, Илиан Димитров, Константин Йорданов

Резерви: Кристиян Славов (в), Калоян Гергинов, Даниел Димитров, Георги Стоименов, Дейвид Веселинов, Иван Нешков, Стоян Гозе

Треньор: Антон Димитров